Jaki fotel glamour Ideal Meble wybrać?

0
617
Jaki fotel glamour Ideal Meble wybrać?

Fotel glamour to wyjątkowy mebel wypoczynkowy, który doskonale funkcjonuje jako osobny mebel lub może tworzyć uzupełnienie do sofy glamour, lub narożnika glamour.

Styl glamour

Styl glamour rządzi się swoimi prawami. Lubi przedmioty błyszczące i luksusowe. Jest stylem eklektycznym i potrafi z każdego stylu wciągnąć coś dla siebie, ważne to coś musi być eleganckie i łączyć się z luksusem.

Należy pamiętać, że luksus to nie tylko to co widać. Ważna jest jakość wykonania i komfort użytkowania.

Z reguły miłośniczkami stylu glamour są zdecydowane, przebojowe kobiety, które wiedzą czego chcą i jeśli nie muszą to nie idą na ustępstwa.

Dlatego aby sprostać wymaganiom takiego klienta, meble glamour a wym fotele glamour, sofy glamour, krzesła glamour i td. muszą być wysokiej jakości.

Fotel glamour

Fotel glamour to z założenia mebel piękny ale to jest ta część, która jest widoczna i subiektywna. Ważnym elementem mebla jest jakość wykonania i materiały z których nasz fotel glamour zostanie wykonany.

Jeśli jest możliwość, warto wybrać mebel na zamówienie. Fotel glamour wykonywany na zamówienie może zostać spersonalizowany. Jego wymiary mogą zostać dopasowane do naszych potrzeb.

Ważnym elementem fotela glamour jest tapicerka. Kolor, strukturę tkaniny widzimy już na próbkach, które sklep wysyła do nas przed zamówieniem. Ważne dla nas są właściwości jakie posiada nasza tkanina. Jaką ma ścieralność, czy nie będzie traciła koloru pod wpływem słońca, dla osób palących: czy jest trudnopalna?

Fotel Art Deco Glamour VENICE pepitka biało - czarna

Fotel Art Deco Glamour VENICE pepitka biało – czarna (foto: IdealMeble.pl)

Bardzo istotne czy wybrana przez nas tkanina posiada zabezpieczenia, które pozwolą nam się nią cieszyć przez długi czas takie jak: łatwe czyszczenie, hydrofobowość, cleanaboo, cleanaboo+.

Te właściwości tkaniny decydują o tym jaka ta tkanina będzie w utrzymaniu czystości. Wybierając odpowiednią tkaninę nie musimy obawiać się wylanej kawy czy wina, bo plamy będzie bardzo łatwo usunąć.

Fotel glamour może być klasyczny na przykład w stylu angielskich foteli chesterfield lu lekki i zwiewny jak z francuskiego filmu. Może być też nowoczesny. Styl fotela dobieramy tak aby pasował do pozostałych elementów aranżacji.

Fotel Chesterfield – zawsze w stylu glamour

Założenia stylu glamour spełniają meble w starym angielskim stylu chesterfield. Dlatego Fotele chesterfield są chętnie wykorzystywane w aranżacjach w stylu glam, oraz art deco. Te piękne fotele chesterfield są nie tylko wygodne i ponadczasowe, są też bardzo eleganckie i prestiżowe.

Fotel Glamour Elba z kryształkami

Fotel Glamour Elba z kryształkami(foto: IdealMeble.pl)

To właśnie tej dyskretnej elegancji zawdzięczają swoją popularność w gabinetach znanych i bogatych ludzi, w tym w gabinetach prezydentów różnych krajów.

Sofy glamour

Najważniejszymi meblami w salonie są kanapy, czy sofy glamour. Mają trudne zadanie. Muszą być wygodne i eleganckie, jeśli do tego będą jeszcze trochę błyszczeć to już będzie ideał.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zawsze wybranie sofy chesterfield, która często jest nazywaną sofę glamour. Możemy również zdecydować się na model bardziej nowoczesny. Możemy również wybrać bardziej nowoczesną odmianę sofy chesterfield.

Sofa Glamour Palmieri 3 os.

Sofa Glamour Palmieri 3 os. (foto:IdealMeble.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here