Remmers – olej do tarasów i mebli ogrodowych

0
432
Remmers - olej do tarasów i mebli ogrodowych

Budujesz dom i szukasz inspiracji? Wiele osób w takiej sytuacji zastanawia się, jaki powinien być taras, jakie meble do ogrodu wybrać oraz jaki olej do tarasów i mebli ogrodowych użyć, aby zachowały one swój atrakcyjny wygląd na długi czas.

Przede wszystkim w modzie jest obecnie drewno. Każdy stara się bowiem otaczać naturalnymi przedmiotami, nie zaś szkodliwym dla zdrowia plastikiem. Wskutek tego w każdym gospodarstwie domowym jest sporo takich rzeczy, jak: drewniane zabawki dla dzieci, drewniane schody, drewniane płoty, drewniane tarasy, drewniane meble ogrodowe itd. Krótko podsumowując, każdy z nas posiada wiele drewnianych powierzchni, które mogą szybko ulec zniszczeniu pod wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz warunków panujących za oknem, do których należą m.in. duże ilości śniegu, spadek temperatury poniżej zera, unosząca się w powietrzu wilgoć, grzyby, brud, pleśnie, sinice, uszkodzenia mechaniczne, unoszący się w atmosferze piach czy kurz, niebezpieczny ogień, słońce, owady, woda, a nawet zwykły dotyk człowieka.

W odpowiedzi na te niepokojące oddziaływanie czynników zewnętrznych na drewno, firma Remmers postanowiła zażegnać ten problem i stworzyć środki do ochrony drewna, które zabezpieczą drewniane powierzchnie, ochronią je przed rozkładem i wylądowaniem na śmietniku, a nawet podkreślą ich wyjątkowy, imponujący wygląd. Czy im się to udało? Zdecydowanie tak. Właśnie dlatego zachęcamy cię do odwiedzenia strony mbksklep.pl i wypróbowania produktów typu olej do tarasów i drewna, lazura do tarasu czy impregnat do drewna na zewnątrz.

Jak zabezpieczyć drewniany taras – olej i lazura Remmers

Drewniany taras należy co roku przygotowywać na nadchodzące lato, czyli sprzątać go po zimie, naprawiać w razie potrzeby oraz zabezpieczać przed czynnikami zewnętrznymi. W tym celu warto przede wszystkim uzbroić się w narzędzia do czyszczenia tarasu, impregnaty do drewna Remmers (choć lazura do drewna Remmers też się nada) i oleje Remmers do tarasu. Każdą z tych rzeczy można bez problemu kupić online, wystarczy tylko wejść na stronę mbksklep.pl, co ułatwia pracę i oszczędza twój czas.

Sama aplikacja odpowiedniego środka do drewnianej powierzchni jest bardzo łatwa i nie wymaga pomocy innych osób, co jest dużą zaletą produktów Remmers. Co więcej, przed rozpoczęciem zabezpieczania drewna nie musisz używać szlifierki, co zdecydowanie skraca czas pracy.

Od czego należy zacząć? Przede wszystkim od uprzątnięcia tarasu i przygotowania powierzchni do malowania. Następnie należy położyć cienką warstwę środka, który wniknie w strukturę drewna i zabezpieczy je od zewnątrz. W grę wchodzi tu zatem impregnat do tarasu Remmers lub lazura do drewna Remmers, dostępne w sklepie MBK. Gdy stworzona przez ciebie powłoka ochronna wyschnie, zabezpieczając drewno, możesz wykończyć ją olejem do tarasu, co nie tylko zwiększy ochronę, ale również nada naturalnego koloru drewnianej powierzchni.

Olej, lazura czy wosk do ochrony drewna stosowanego na zewnątrz

Na zewnątrz możesz zastosować różne środki do drewna od Remmers. Mogą to być woski, lazury i oleje. Musisz jednak sprawdzać ich skład, właściwości oraz zastosowanie. Odpowiednie środki do ochrony drewna charakteryzują się przede wszystkim wydajnością, trwałością oraz skutecznością w ochronie drewnianej powierzchni. W razie wątpliwości możesz też zapytać o pomoc sprzedawcę ze sklepu MBK.

Oleje do tarasów Pflege-Öl i Gartenholz-Öl od Remmers – wysoka jakość w dobrej cenie

Oleje Gartenholz-Öl oraz Pflege-Öl do tarasów to produkty rozpuszczalnikowe, klasyczne i pielęgnacyjne jednocześnie. Swoją popularność zawdzięczają natomiast dużej skuteczności ochrony, wysokiej jakości oraz niskiej cenie.

Sprawdź oba te produkty w sklepie MBK, porównaj je i zobacz, który lepiej pasuje do twoich potrzeb.

Olej do tarasu Pflege-Öl – zalety stosowania

Zalety Pflege-Öl to m.in.:

  • ochrona drewnianych powierzchni, w tym również zabezpieczenie przed szarzeniem,
  • podkreślenie usłojenia,
  • bogata paleta barw do wyboru,
  • hydrofobowość,
  • głębokie wnikanie w drewno,
  • matowość.

Ten rozpuszczalnikowy produkt jest zdecydowanie warty wypróbowania, dlatego nie czekaj dłużej i już dziś zamów go na stronie mbksklep.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here